İletişim Formu
 Hesap Oluştur!  Şifre Hatırlat! E-Posta : Şifre :
ÜRÜNLERİMİZ - WEB SİTE PAKETLERİ - Ücretsiz Web Sitesi

Turkish Work Ücretsiz Web Site Paketi

Web sitesi ihtiyacınız var fakat ekstra masraf yapacak durumunuz yok veya ilk etapta masraf yapmak istemiyorsanız, ücretsiz web sitelerimizi kullanabilirsiniz. Sizlere; ücretsiz web sitesi sahibi olmanın yanında, Türkçe yönetim paneli sayesinde sitenizi dilediğiniz gibi düzenleme imkanı da sunmaktayız.

 Turkish Work Ücretsiz Web Site Paketi


turkishwork.com projesi sayesinde; hiç bir yazılım ve tasarım bilginiz olmadan, çok kısa bir zamanda, alan adı, hosting, tasarım ve yazılım dahil, tamamen ücretsiz ve sınırsız olarak, kurumsal veya kişisel, profesyonel bir İnternet sitesi sahibi olabileceksiniz.

Web site ihtiyacı olan herkes Web Site Talep Formunu doldurup onayladıkları andan itibaren sitelerini kullanmaya başlayabilirler.

Ücretsiz Web Site içeriği Fusion Life Hazır Web Siteleri ile birebir aynı olup, hiç bir özellik kısıtlaması yapılmadan ömür boyu kullanımınıza açık kalacaktır.

Web sitenizi hosting, trafik ve süre sınırı olmaksızın kullanabilirsiniz, fakat sistemimize zarar verecek şekilde aşırı yükleme ve işlem yapılan sitelere kısıtlama uygulanabilmektedir.

Web sitelerimiz tamamen ücretsiz olduğu için, sistemimizin sağlıklı bir şekilde çalışabilmesini sağlayabilmek ve sistem masraflarını karşılayabilmek adına ücretsiz web sitelerinde reklam uygulaması yapılmaktadır. Ücretsiz web site kullanıcıları daha sonra bu reklamların sitesinden kaldırılmasını talep ederlerse sistem masraflarını bölüşmek adına cüzi bir rakam ödemeleri gerekmektedir. Bunun için bir üst paket olan Ekonomik Web Site paketine geçmeleri gerekmektedir.

turkishwork.com web site paketlerinin herhangi birini kullanan site sahipleri kendi özel alan adlarını bu sitelere yönlendirme yapabilirler. Mesela alan adınız www.xyz.com diyelim...

İlk olarak; alan adı firmanızın www.xyz.com alan adı yönetim panelinden yönlendirme seçeneğine giriniz. Burada Standart Yönlendirme ve Maskeli Yönlendirme benzeri seçenekler bulunmaktadır. Yönlendirme yapacağınız alana kullaniciadiniz.turkishwork.com web site linkinizi yazmanız yeterlidir. Yaptığınız bu değişikliklerin aktifleşmesi 24 ila 48 saati bulabilmektedir. İşleminiz aktifleşince www.xyz.com alan adını kullanarak kullaniciadiniz.turkishwork.com web sitenizin görüntülenmesini sağlayabilirsiniz.

Turkish Work Ücretsiz Web Site paketini incelemek ve sitenizi açtırmak için buraya tıklayınız...


Web Sitenizi Hemen Açtırmak İçin, Alttaki Butona Tıkladıktan Sonra
Açılan Pencereden Web Site Talep Formunu Gönderin!    ANA SAYFA     FUSİON LİFE     WEB SİTELERİMİZ     REFERANSLAR     SORULARINIZ    
SİTE KLAVUZU     DEĞERLENDİRME     BİZE ULAŞIN     İletişim Formu     YORUMLARINIZ    

ADRES: Merkez - ORDU, TÜRKİYE   TEL: 0532 166 22 50   E-POSTA: destek@fusionlife.net

 Yılmaz KAYA Facebook
Facebook
 Yılmaz KAYA Twitter
Twitter
 Yılmaz KAYA İnstagram
İnstagram
 Fusion Life
Fusion Life

Fusion Life - Web Siteniz, Yeni Hayatınız! © 2016 - 2020    Her Hakkı Saklıdır.