İletişim Formu
 Hesap Oluştur!  Şifre Hatırlat! E-Posta : Şifre :
SIKÇA SORULAN SORULAR

“ Bu sayfa sizlerden gelen sorular doğrultusunda oluşturulmaktadır. Lütfen işimiz ve web sitelerimiz hakkında aklınıza takılan her konuda sorularınızı buradan iletiniz. Sorularınız ekibimiz tarafından titizlikle incelenip en kısa sürede cevaplanacaktır. „


   Banner yerleştirme ve site yönetimi konusunda bilgi verebilir misiniz ?

Sitemde banner yerleştirme, link yerleştirme vs. işlemler yapmak istiyorum ancak nereden yapacağımı bulamadım, site yönetimi bölüme giriş yaptık fakat anlayamadım site yönetimi konusunda bilgi verebilir misiniz?

Web sitenizin kullanımında size yol göstermesi için hazırlamış olduğumuz Web Site Kılavuzu sayfasında aradığınız tüm cevapları bulabilirsiniz.
Site Kılavuzunu Sayfa Linki: http://www.fusionlife.net/site-klavuzu

Sitenizin yönetim paneline giriş yaptıktan sonra diğer sayfalardaki gizli linkler sadece sizin tarafınızdan görünecektir. Yönetime girdikten sonra hangi sayfada düzenleme yapacaksanız o sayfaya gidiyorsunuz. Sayfa başlığının altında, sağ köşede bulunan ekleme, düzenleme ve silme linklerini kullanarak işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Yine yönetime girdikten sonra ana sayfaya geliniz ve farenizi banner resminin üstüne getiriniz. Banner in üzerinde bulunan gizli linkleri göreceksiniz. Bu linkleri kullanarak banner düzenleme işlemlerinizi yapabilirsiniz.


GİZLE

   İnternet sitem Google'da üst sıralarda çıkacak mı?

İnternet siteniz Google, Yandex, Bing vb. arama motorlarına eklenmektedir ve siteniz SEO uyumlu olarak hazırlanmıştır. Arama motorlarında çıkarsınız, fakat bu süreç ne kadar sürer ve siteniz kaçıncı sayfada listelenir konusunda net birşey söylememiz mümkün değildir ve sitenizin birinci sırada çıkacağını garanti edemeyiz. Bu sizin çabanıza ve biraz da maddi gücünüze bağlıdır. Günlük güncellemeler yapmanız, sosyal medyada ve farklı sitelerde paylaşımlar yapmanız ve profesyonel SEO desteği almanız gerekebilir.


GİZLE


Toplam 1 Sayfada 2 Adet Soru Listelenmektedir.

1 .

Web Sitenizi Hemen Açtırmak İçin, Alttaki Butona Tıkladıktan Sonra
Açılan Pencereden Web Site Talep Formunu Gönderin!    ANA SAYFA     FUSİON LİFE     WEB SİTELERİMİZ     REFERANSLAR     SORULARINIZ    
SİTE KLAVUZU     DEĞERLENDİRME     BİZE ULAŞIN     İletişim Formu     YORUMLARINIZ    

ADRES: Merkez - ORDU, TÜRKİYE   TEL: 0532 166 22 50   E-POSTA: destek@fusionlife.net

 Yılmaz KAYA Facebook
Facebook
 Yılmaz KAYA Twitter
Twitter
 Yılmaz KAYA İnstagram
İnstagram
 Fusion Life
Fusion Life

Fusion Life - Web Siteniz, Yeni Hayatınız! © 2016 - 2020    Her Hakkı Saklıdır.