İletişim Formu
 Hesap Oluştur!  Şifre Hatırlat! E-Posta : Şifre :
ÜRÜNLERİMİZ - WEB SİTE PAKETLERİ - Network Web Sitesi

Network Web Sitesi Nedir?

Herkese ve her keseye uygun, sade ve kullanışlı, Türkçe yönetim panelli web site paketidir. Network Web Sitesi ihtiyacı olan, fakat maddi gücü yeterli olmayan veya web sitesi için çok fazla masraf etmek istemeyenler için ideal bir seçenektir. Network işi yapan firma ve kişilerin kullanıma uygun olarak tasarlanmıştır.

 Network Web Sitesi Nedir?


 Network Web Sitesi aylık kullanım bedeli sadece 10 TL'dir.  Bu ücret yıllık peşin olarak alınmaktadır. Tüm paketlerimizde Domain (Alan Adı Kaydı) için, alacağınız domain uzantısına bağlı en az +30 TL fark bulunmaktadır. Bununla birlikte toplamda yıllık 120 TL + Domain (Alan Adı Kaydı) dışında başka hiç bir ücret ödemeden web sitenizi istediğiniz kadar kullanmaya devam edersiniz. Domain fiyatları uzantısına ve döviz kuruna bağlı olarak değişkenlik gösterdiği için sabit bir fiyat veremiyoruz, fakat .com, .net ve .org gibi domain uzantılarında bu fiyat şu an için +30 TL'dir. Bu fiyat sizin domain tercihinize ve döviz kuruna bağlı olarak belirlenecektir.

 Network Web Sitesi Paketlerimizin en büyük özelliği Üyelik Sistemi (Çoğaltılabilir Site)'dir. Bu özellik ile; ekip arkadaşlarınızın sitenize üye olmalarını ve işinizin gelişiminde size destek olmalarını sağlayabilirsiniz. Sitenize üye olan her kullanıcı için ücretsiz olarak siteadi.com/kullaniciadi şeklinde İş Tanıtım Web Site linki açılmaktadır. Site içeriğini sadece site yöneticisi değiştirebilir fakat bu site o üyeler adına çalışacağı için iletişim bilgilerinde her üyenin kendi bilgileri bulunacaktır. Bir çok network firmasının üyelerine özel kayıt linkleri vardır; ziyaretçiler, İş Tanıtım Web sitelerinde bulunan kayıt linkine tıklayınca o üyenin kayıt sayfasına giderler.

Üyeler sosyal medyada veya farklı sitelerde siteadi.com/kullaniciadi linki dışında siteye ait başka bir link paylaşırlarsa; gelen ziyaretçiler o üyenin sitesi yerine rastgele bir üyenin sitesine giderler, o yüzden üyeler mutlaka siteadi.com/kullaniciadi şeklinde olan kendi linklerini paylaşmaları gerekmektedir. 

Eğer o üye siteadi.com/kullaniciadi linki dışında diğer sayfa linklerini de özgürce paylaşmak istiyorum diyorsa; Alt Alan Adı (Subdomain) kullanmalıdır. Subdomain kullanırsa kullaniciadi.siteadi.com şeklinde özel bir site sahibi olur ve bu sayede istediği sayfa linkini özgürce paylaşma hakkı kazanır.

Üyeler için açılacak olan bu Alt Alan Adı (Subdomain) ler için her üye yıllık 30 TL alan adı ücreti ödemesi gerekmektedir. Üyelerin ödeyeceği bu alan adı ücretlerinin % 33'ü Subdomain Primi olarak Fusion Life bakiyenize eklenecektir. Fusion Life; bu sayede web sitenize getireceğiniz her Subdomain kullanıcısı için size para kazanma fırsatı sunmaktadır.

Ayfıca Fusion Life sizin tavsiyenizle yapılan Fusion Life web sitesi satışlarından Temsilci olanlara % 10, İş Ortağı olanlara % 20 Referans Primi ve web sitenizde ki Reklam özelliğini aktifleştirirseniz sitenizi ziyaret eden ziyaretçileriniz tarafından yapılan reklam tıklamalarından Reklam Primi ödemektedir. 

Kısacası Fusion Life size; web sitenizi bedavaya kullanabilme ve üstüne de üç koldan para kazanabilme fırsatı da sunmaktadır.


Network Web Sitesi referanslarımızı incelemek için alttaki fotoğraflara tıklayınız!


Web Sitenizi Hemen Açtırmak İçin, Alttaki Butona Tıkladıktan Sonra
Açılan Pencereden Web Site Talep Formunu Gönderin!    ANA SAYFA     FUSİON LİFE     WEB SİTELERİMİZ     REFERANSLAR     SORULARINIZ    
SİTE KLAVUZU     DEĞERLENDİRME     BİZE ULAŞIN     İletişim Formu     YORUMLARINIZ    

ADRES: Merkez - ORDU, TÜRKİYE   TEL: 0532 166 22 50   E-POSTA: destek@fusionlife.net

 Yılmaz KAYA Facebook
Facebook
 Yılmaz KAYA Twitter
Twitter
 Yılmaz KAYA İnstagram
İnstagram
 Fusion Life
Fusion Life

Fusion Life - Web Siteniz, Yeni Hayatınız! © 2016 - 2020    Her Hakkı Saklıdır.