İletişim Formu
 Hesap Oluştur!  Şifre Hatırlat! E-Posta : Şifre :

Fusion Life Kazanç Sistemi

Fusion Life; ekonomik, profesyonel, dinamik web siteleri yanında müşterilerine maddi özgürlük fırsatı da sunmaktadır. İsterseniz Ücretsiz Fusion Life Temsilcisi olup klasik satış yöntemiyle bizden bir defaya mahsus %30 Temsilci Primi kazanırsınız, isterseniz Fusion Life İş Ortağı olup yaptığınız satışlardan her yıl düzenli olarak %20 Ortaklık Primi kazanırsınız.

 Fusion Life Kazanç Sistemi


Fusion Life; Web Siteniz, Yeni Hayatınız! Fusion Life sizin de hayatınızı değiştirsin! Fusion Life ekonomik profesyonel bir web sitesi sahibi olmanızın yanında size web sitenizden tavsiyelerinizle para kazanma fırsatı da sunmaktadır. Fusion Life üyelerine Fusion Life Temsilcisi veya Fusion Life İş Ortağı olarak iki yönlü ve farklı şekillerde para kazanma fırsatı sunar.

Temsilci Primi: Fusion Life Temsilcisi olarak; Sizin tavsiyenizle gelen her Web Site satışından bir defaya mahsus %30 Temsilci Primi kazanırsınız. Fusion Life web sitelerinden herhangi birini satın almış veya Fusion Life üyesi olmuş herkes Fusion Life Temsilcisi olarak değerlendirilir ve onların tavsiyeleriyle gelen her web site satışından hak ettikleri Temsilci Primleri hesap bakiyelerine eklenir.

Ortaklık Primi: Fusion Life İş Ortağımız olarak; Sizin tavsiyenizle gelen her Web Site satışından %20 Ortaklık Primi kazanırsınız ve müşteri siteyi kullanmaya devam ettiği her yıl boyunca siz de %20 Ortaklık Primini almaya devam edersiniz. Sonradan İş Ortağı olan temsilcilerimiz, İş Ortağı olmadan önceki tavsiyelerinden de her yıl %20 Ortaklık Primi alabilecekler.

Subdomain Primi: Fusion Life Üyelik Sistemi (Çoğaltılabilir Site) içeren web sitelerini kullanan müşterilerimiz; kendi siteleri üzerinden yaptıkları her Alt Alan Adı (Subdomain) satışı için % 33 Subdomain Primi kazanırlar. Fusion Life; bu sayede kendi web sitenize getireceğiniz her Subdomain kullanıcısı için size para kazanma fırsatı sunmaktadır.

Reklam Primi: Fusion Life; web sitenizde ki Reklam özelliğini aktifleştirirseniz sitenizi ziyaret eden ziyaretçileriniz tarafından yapılan reklam tıklamalarından Reklam Primi ödemektedir.

Fusion Life üyeleri, hesaplarında biriken bakiyeyi web site ödemelerinde kullanabilecekleri gibi her 150 TL limite ulaştığında nakit olarak da çekim yapabilirler.


Web Sitenizi Hemen Açtırmak İçin, Alttaki Butona Tıkladıktan Sonra
Açılan Pencereden Web Site Talep Formunu Gönderin!    ANA SAYFA     FUSİON LİFE     WEB SİTELERİMİZ     REFERANSLAR     SORULARINIZ    
SİTE KLAVUZU     DEĞERLENDİRME     BİZE ULAŞIN     İletişim Formu     YORUMLARINIZ    

ADRES: Merkez - ORDU, TÜRKİYE   TEL: 0532 166 22 50   E-POSTA: destek@fusionlife.net

 Yılmaz KAYA Facebook
Facebook
 Yılmaz KAYA Twitter
Twitter
 Yılmaz KAYA İnstagram
İnstagram
 Fusion Life
Fusion Life

Fusion Life - Web Siteniz, Yeni Hayatınız! © 2016 - 2020    Her Hakkı Saklıdır.