İletişim Formu
 Hesap Oluştur!  Şifre Hatırlat! E-Posta : Şifre :
FUSİON LİFE

Fusion Life Nedir?

Fusion Life; hiç bir yazılım ve tasarım bilginiz olmadan, çok kısa bir zamanda, alan adı, hosting, tasarım ve yazılım dahil, çok düşük fiyatlarla kurumsal veya kişisel profesyonel bir internet sitesi sahibi olabileceğiniz web site yazılımıdır.

 Fusion Life Nedir?


Misyonumuz: Herkesin en iyi hizmeti en uygun şartlarda alması gerektiğine inanıyoruz. Web siteniz, yeni hayatınız sloganımızın gereği olarak müşterilerimize dinamik alt yapılı en iyi web site alternatiflerini  olabildiğince uygun fiyatlarla kullandırırken, aynı zamanda maddi özgürlüğe çıkan yeni bir hayat fırsatı sunmak için varız.

Vizyonumuz: Müşteri teşvik esasına dayanan iş ortaklığı konseptimizin itici gücü ile, dinamik altyapılı kolay güncellenebilir web sitesi pazarında lider firma olmak.

Fusion Life nasıl ortaya çıktı?

Fusion Life kurucularından Yılmaz Kaya; 2004 yılında hobi olarak başladığı web tasarım çalışmalarını 2007 yılından sonra profesyonel freelance web tasarım ve yazılım uzmanı olarak tam zamanlı sürdüren, kendisini işine adamış üretken bir yazılım uzmanıydı.

Fusion Life'ın pazarlamadan sorumlu kurucu ortağı ise; Doğrudan satış(network marketing) sektörüyle tanıştığı 2002 yılında "olmuş bilerek" hayallerinin peşine düşmüş, geri dönmeyi aklına dahi getirmeyen bir networker.

O, Ağ Pazarlamasında başarının sırrının herkes için kopyalamayı en basit hale getirmekten geçtiğini biliyordu. Web sitesinin gücünü kullanmaya karar verdiğinde Yılmaz ile yolları kesişti. Bir çok başarılı projeyi birlikte yönettiler. 

İki kafadar uzun yıllar birlikte çalışmışlar, aralarında tam bir uyum ve sarsılmaz bir güven oluşmuştu. Yıllara dayanan sinerjik çalışmaları ile,  aslında herkesin yararlanacağı benzersiz bir fırsatı ortaya çıkarmışlardı.

Günümüzde inanılmaz bir talep artışı yaşanan dinamik web sitesi alanında hizmet verecekleri artık kesindi. Müşteri merkezli teşvik esasına dayalı öyle bir satış sistemi kurdular ki; web sitesi müşterilerine benzersiz bir yaklaşım ile iş ortağı statüsü tanınacak ve tüm satışlardan pay verilecekti. Üstelik iş ortakları, yeni gelen her bir müşteri için bir defa değil, ömür boyu para kazanabileceklerdi.

Geliştirdikleri teşvik sistemine dayalı benzersiz iş ortaklığı konsepti ile, alışılmış klasik gelir sağlama yöntemlerinin çok ötesinde müşterilerine en büyük hayallerini gerçekleştirebilecekleri yeni bir hayat kurma fırsatı sunuyorlardı.

Fusion Life böylesine heyecan verici fırsatları ile sektördeki yerini aldı. Fusion Life olarak; hiç bir yazılım becerisi gerektirmeyen "kolay güncellenebilir dinamik alt yapılı web sitelerimiz", herkesin kolayca sahip olabileceği "aylık düşük kullanım bedeli esasına dayalı pazarlama modelimiz", hiç sermaye gerektirmeyen "ücretsiz temsilcilik sistemimiz" ve müşterilerimizin maddi özgürlükleri için tasarlanmış "benzersiz iş ortaklığı konseptimiz" sayesinde gelecek için çok heyecanlıyız.

Peki, neden web sitesi?

 


Web Sitenizi Hemen Açtırmak İçin, Alttaki Butona Tıkladıktan Sonra
Açılan Pencereden Web Site Talep Formunu Gönderin!    ANA SAYFA     FUSİON LİFE     WEB SİTELERİMİZ     REFERANSLAR     SORULARINIZ    
SİTE KLAVUZU     DEĞERLENDİRME     BİZE ULAŞIN     İletişim Formu     YORUMLARINIZ    

ADRES: Merkez - ORDU, TÜRKİYE   TEL: 0532 166 22 50   E-POSTA: destek@fusionlife.net

 Yılmaz KAYA Facebook
Facebook
 Yılmaz KAYA Twitter
Twitter
 Yılmaz KAYA İnstagram
İnstagram
 Fusion Life
Fusion Life

Fusion Life - Web Siteniz, Yeni Hayatınız! © 2016 - 2020    Her Hakkı Saklıdır.