İletişim Formu
 Hesap Oluştur!  Şifre Hatırlat! E-Posta : Şifre :
ÜRÜNLERİMİZ - WEB SİTE PAKETLERİ - Dernek Web Sitesi

Dernek Web Sitesi

Derneğinizin çalışmalarını, hizmetlerini, haber ve duyurularını kolaylıkla paylaşabileceğiniz bu paket; herkese ve her keseye uygun, sade ve kullanışlı, Türkçe yönetim panelli web site paketidir. Web site ihtiyacı olan, fakat maddi gücü yeterli olmayan veya web sitesi için çok fazla masraf etmek istemeyenler için ideal bir seçenektir.

 Dernek Web Sitesi


Dernek Web Sitesi aylık kullanım bedeli sadece 10 TL'dir.  Bu ücret yıllık peşin olarak alınmaktadır. Tüm paketlerimizde Domain (Alan Adı Kaydı) için, alacağınız domain uzantısına bağlı en az +30 TL fark bulunmaktadır. Bununla birlikte toplamda yıllık 120 TL + Domain (Alan Adı Kaydı) dışında başka hiç bir ücret ödemeden web sitenizi istediğiniz kadar kullanmaya devam edersiniz. Domain fiyatları uzantısına ve döviz kuruna bağlı olarak değişkenlik gösterdiği için sabit bir fiyat veremiyoruz, fakat .com, .net ve .org gibi domain uzantılarında bu fiyat şu an için +30 TL'dir. Bu fiyat sizin domain tercihinize ve döviz kuruna bağlı olarak belirlenecektir.


Web Sitenizi Hemen Açtırmak İçin, Alttaki Butona Tıkladıktan Sonra
Açılan Pencereden Web Site Talep Formunu Gönderin!    ANA SAYFA     FUSİON LİFE     WEB SİTELERİMİZ     REFERANSLAR     SORULARINIZ    
SİTE KLAVUZU     DEĞERLENDİRME     BİZE ULAŞIN     İletişim Formu     YORUMLARINIZ    

ADRES: Merkez - ORDU, TÜRKİYE   TEL: 0532 166 22 50   E-POSTA: destek@fusionlife.net

 Yılmaz KAYA Facebook
Facebook
 Yılmaz KAYA Twitter
Twitter
 Yılmaz KAYA İnstagram
İnstagram
 Fusion Life
Fusion Life

Fusion Life - Web Siteniz, Yeni Hayatınız! © 2016 - 2020    Her Hakkı Saklıdır.